REKLAMA

Koszulka i piłka Legii w licytacji WOŚP

Woytek - Wiadomość archiwalna

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to doskonała okazja do upolowania unikalnych przedmiotów. Trwają właśnie aukcje oficjalnej koszulki i piłki Legii Warszawa. Na aukcję wystawiona została koszulka Tomasza Kiełbowicza podpisana przez piłkarzy stołecznej drużyny. Jest to wzór trykotu noszonego przez zawodników w ostatnich spotkaniach Ligi Europy. Z tyłu na kołnierzyku znajduje się polska flaga narodowa.

Drugim licytowanym przedmiotem jest oficjalna piłka Legii Warszawa marki adidas, również podpisana przez zawodników.

Oba przedmioty przekazane zostały przez głównego sponsora Legii Warszawa, firmę Action S.A., właściciela marki ActiveJet. "Sponsoring Legii Warszawa daje nam wiele możliwości prowadzenia akcji dla kibiców i działań CSR. Zamierzamy z tego korzystać. Mam nadzieję, że przekazane na rzecz WOŚP koszulka i piłka osiągną wysokie ceny i w ten sposób będziemy mogli zaznaczyć swój wkład w XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" - mówi Anna Bielińska, Dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Action S.A.

Aukcje koszulki i piłki można znaleźć tutaj:
Koszulka
Piłka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.