Maciej Skorża ma być trenerem Legii przez kolejne dwa lata - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Skorża podpisał umowę na 2 lata

Bodziach, źródło: Sport.pl - Wiadomość archiwalna

Jak informuje serwis Sport.pl za blogiem Przemysława Iwańczyka, Maciej Skorża podpisał nowy kontrakt z Legią i będzie trenerem klubu z Łazienkowskiej przez dwa kolejne sezony. Obecny kontrakt Skorży z Legią byłby automatycznie przedłużony po zdobyciu przez nasz klub mistrzostwa Polski.

Iwańczyk na swoim blogu pisze, że KP Legia osiągnął porozumienie ze Skorżą kilkanaście dni temu, a papiery zostały już podpisane. Nowy kontrakt ma obowiązywać dwa lata od zakończenia obecnego sezonu, a w porównaniu z poprzednim nie ma w nim żadnych warunków ze strony klubu.

Według informacji dziennikarza Gazety, z decyzji prezesa Legii nie jest zadowolony jej właściciel, Mariusz Walter. "Dlaczego wciąż nie poinformowano o tym kibiców, nie wiadomo. Poinformowano rzecz jasna właściciela klubu Mariusza Waltera, który - jako szef dużej korporacji - szeroko otworzył oczy na zupełnie bezwarunkowy kontrakt trenera w czasach, kiedy klub miał oszczędzać i oddawać zainwestowane przez właściciela pieniądze. Mówiąc wprost Walter wściekł się na hojnego prezesa" - pisze Iwańczyk na swoim blogu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.