REKLAMA

Sprostowanie Legii ws. kontraktu Macieja Skorży

źródło: KP Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

"W nawiązaniu do informacji podanych przez redaktora Przemysława Iwańczyka w jego blogu, a zacytowanych również przez portal Sport.pl dotyczących kontraktu trenera Macieja Skorży z naszym Klubem, informujemy, że:
- nie jest prawdą jakoby trener zawarł z Klubem nowy kontrakt obowiązujący na dwa lata,

- Klub podpisał z trenerem jedynie aneks do obecnej umowy, która nadal obowiązuje do końca sezonu 2012/13. Postanowienia aneksu mają związek z wysoką oceną pracy trenera Skorży i osiągnięciami sportowymi kierowanej przez niego drużyny.

- aneks do umowy w sposób odpowiedni zabezpiecza interes Klubu w przypadku braku satysfakcjonujących Zarząd wyników sportowych,

- strony uzgodniły, że nie będą podawać do publicznej wiadomości postanowień umowy,

- podpisanie aneksu odbyło się za wiedzą i w porozumieniu z Radą Nadzorczą Legii, której przewodniczącym jest Pan Mariusz Walter.

Mając powyższe na uwadze, proszę, aby w przyszłości Pan redaktor dochował należytej staranności dziennikarskiej i zweryfikował zasłyszane plotki przed podaniem ich do publicznej wiadomości" - czytamy w komunikacie Klubu Piłkarskiego Legia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.