Kubuś na meczu z Koroną - fot. pomoz-kubusiowi.blogspot.com
REKLAMA

Aukcje legijnych pamiątek dla Kuby

Woytek, źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

Kuba Chrabański ma niespełna 5 lat i jest kibicem Legii. Podczas kończącego sezon meczu z Koroną spełniło się jedno z Jego marzeń – mógł zasiąść na trybunach naszego stadionu, porozmawiać z piłkarzami i spotkać się z kibicami. Fani nadal pomagają Kubie - tym razem poprzez aukcje charytatywne, którym patronuje SKLW.

Kuba od roku 2009 walczy z nowotworem mózgu – glejakiem. Dzień po dniu walczy z uporem o zdrowie, o powrót do normalnego życia, o to, żeby Jego dzieciństwo wyglądało tak, jak powinno wyglądać u każdego dziecka.

Ta nierówna walka wymaga nie tylko olbrzymiej siły i woli walki, ale też pieniędzy. Rodziców Kuby nie stać, aby we własnym zakresie sfinansować leczenie i kosztowne turnusy rehabilitacyjne.

"Dlatego też postanowiliśmy pomóc Kubie i wesprzeć Go w tej walce. Na naszych aukcjach będziecie mogli nabyć pamiątki związane z Legią, ale nie tylko. Koszulki, szaliki, bilety, wlepki, smyczki – to wszystko znajdziecie tutaj przez kolejne tygodnie. Wiemy, że legijne serca są ogromne i potrafią wiele zdziałać. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami pomożemy Kubie w powrocie do zdrowia! Kolejne aukcje śledźcie na forum.legionisci.com!" - informują fani.

Poniżej apel o pomoc przygotowany przez Barzyca, wychowanka objętego akcją 1916 Uśmiechów Domu numer 9.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.