Dominik Furman - fot. Mishka / Legionisci.com

TCN U-21: Polska 2-1 Szwajcaria. Furman zapewnia zwycięstwo

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 2-1 z rówieśnikami ze Szwajcarii. Spotkanie rozegrano w ramach Turnieju Czterech Narodów. Zwycięstwo biało-czerwonym zapewnił Dominik Furman, który przed przerwą ustalił wynik meczu. Na placu gry pojawili się również dwaj inni legioniści, Jakub Szumski oraz Kamil Kamiński.
Bramkarz, wypożyczony do Piasta Gliwice wszedł na boisko na drugie 45 minut. Natomiast Kamiński został zmieniony w przerwie przez Szymona Drewniaka.

Polska 2-1 Szwajcaria
0-1 29 min. Remo Freuler
1-1 36 min. Krzysztof Kopciński
2-1 42 min. Dominik Furman

Polska: 1. Dominik Budzyński (46 min. 12. Jakub Szumski) - 4. Adam Pazio, 3. Julien Tadrowski, 5. Michał Nalepa, 2. Jakub Kiełb - 13. Krzysztof Kopciński (57 min. 18. Hubert Kotus), 15. Dominik Furman, 8. Piotr Piekarski (46 min. 11. Mateusz Szwoch), 10. Kacper Przybyłko (90 min. 16. Maciej Bobek), 6. Bartosz Bereszyński - 17. Kamil Kamiński (46 min. 9. Szymon Drewniak)

W niedzielę 9 września Polska zagra z Niemcami w Großaspach.