Boks: Medale na mistrzostwach Warszawy i Śląska

Kras - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach w Gliwicach odbył się międzynarodowy turniej bokserski, w którym startowały dwie legionistki. Wiola Michalska (-81 kg) przegrała na punkty finałową walkę z Lidią Fidurą i zajęła drugie miejsce. Anna Sajnóg (-64 kg) tymczasem przegrała w półfinale z Beatą Koroniecką i musiała zadowolić się brązowym medalem.

W rozegranych na Forcie Bema mistrzostwach Warszawy pierwsze miejsce wywalczyli: Hubert Pojedynek (młodzik, -52 kg), Jakub Anuszewski (junior, -64 kg) i Sebastian Duczyński (junior, -81 kg). Wicemistrzostwo zdobyli juniorzy: Artur Pustuła (-60 kg), Piotr Kędzierski (-64 kg) i Damian Kowalski (-75 kg), a trzecie miejsce Igor Apelski (-69 kg) i Piotr Stępień (-75 kg).