U-19: Polska 2-0 San Marino

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 19 pokonała San Marino 2-0 w swoim pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy. Bramki dla "biało-czerwonych" padły w drugiej połowie. W 49. minucie skutecznie rzut karny wykonał Tomasz Kędziora, a w 86. minucie wynik ustalił Piotr Zieliński.

U-19: Polska 2-0 (0-0) San Marino
1-0 - 49 min. Kędziora (karny)
2-0 - 86 min. Zieliński

Polska: 1. Oskar Rybicki - 2. Robert Sulewski, 4. Tomasz Kędziora, 6. Radosław Robakowski, 3. Adrian Liberacki (33, 15. Patryk Stępiński) - 13. Kamil Włodyka, 18. Martin Kobylański, 17. Karol Linetty, 7. Łukasz Wroński (65, 14. Bartosz Biel) - 10. Piotr Zieliński, 11. Jakub Legierski (46, 16. Mariusz Stępiński).

żółte kartki: Liberacki, Sulewski, Zieliński - Severi, Aluigi, Ceccaroli, Bernardi.