fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Oferty dla Koseckiego z Hiszpanii i Turcji

Bodziach, źródło: Piłka Nożna / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kontrakt Jakuba Koseckiego z Legią wygasa po zakończeniu sezonu. Piłkarz nie ukrywa, że na razie chciałby zostać w Warszawie, ale wszystko zależeć będzie od zimowych negocjacji z klubem z Łazienkowskiej. Tymczasem ojciec piłkarza w rozmowie z "Piłką Nożną" przyznaje, że ma dla Jakuba dwie oferty - z Hiszpanii i Turcji.

"Legia powinna traktować Kubę z odpowiednim szacunkiem. Skoro na ławce siedzą zawodnicy, którzy co miesiąc pobierają po kilkadziesiąt tysięcy euro, to nie widzę powodu, żeby Kosecki, który daje drużynie znacznie więcej, nie został odpowiednio doceniony" - wyjaśnia Roman Kosecki.

"Mam dla Kuby dwie oferty – jedną z Hiszpanii, drugą z Turcji. Nie będę potwierdzał lub zaprzeczał, że chodzi o Galatasaray i Atletico Madryt, powiem tylko, że w grę wchodzą naprawdę klasowe kluby" - dodał były reprezentant Polski, a obecnie wiceprezes PZPN.

Kosecki ma 22 lata. W polskiej ekstraklasie rozegrał łącznie 26 meczów i zdobył 7 bramek. W obecnym sezonie w barwach Legii we wszystkich rozgrywkach zaliczył 20 meczów, w których strzelił siedem bramek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.