Strzelectwo: Wyniki legionistów na GP Wrocławia

Bodziach - Wiadomość archiwalna

We Wrocławiu odbyły się międzynarodowe strzeleckie zawody z cyklu Grand Prix, w których udział wzięło czterech legionistów. W konkurencji karabin pneumatyczny 60 na podium stanęło dwóch legionistów - Tomasz Bartnik z wynikiem 206,3 pkt. był drugi (-0,8), a Robert Kraskowski trzeci (185,8). Maciej Wojtasiak nie awansował do finału i był 17.

Tomasz Bartnik w konkurencji karabin dowolny 4x30 zajął 4. miejsce z wynikiem 430 pkt. w finale i 1166 w eliminacjach. Do finałowej ósemki nie awansował Maciej Wojtasiak, który z wynikiem 1128 pkt. został sklasyfikowany na 15. miejscu.

W konkurencji pistolet sportowy 30+30 7. miejsce zajęła zawodniczka Legii, Wioletta Kotynia z wynikiem 558 pkt. W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego 40 Kotynia była 14. (369 pkt.)