fot. Legionisci.com
REKLAMA

Dwaliszwili przejdzie badania i wieczorem podpisze umowę

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy / Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Władimir Dwaliszwili dziś podpisze umowę z Legią, jeśli pozytywnie przejdzie badania medyczne. Podpisanie umowy z Legią ma się odbyć o godzinie 20. Po poważnej kontuzji Michała Efira, Legia była jeszcze bardziej zdeterminowana, by sprowadzić na Łazienkowską gruzińskiego napastnika.
PZPN zapewnił już piłkarza, że unieważni jego umowę z "Czarnymi Koszulami". Prezes Polonii Ireneusz Król oddał Dwaliszwiliemu tylko część należnych pieniędzy.

Gruzin ma kosztować klub z Łazienkowskiej około pół miliona euro. Nie więcej niż 200 tysięcy euro trafi do Polonii, natomiast reszta pójdzie na spłatę zadłużenia wobec piłkarza. Te 570 tys. zł, które niedawno prezes klubu z Konwiktorskiej Ireneusz Król przelał na konto Dwaliszwilego, to mniej więcej trzecia część kwoty, którą Polonia zalega piłkarzowi. Warunki kontraktu z Dwaliszwilim Legia uzgodniła już jakiś czas temu, przeszkodą w podpisaniu umowy były negocjacje z Królem. Strony doszły jednak do porozumienia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.