Wladimer Dwaliszwili, Bartosz Bereszyński,Tomasz Brzyski,Igor Berezowski,Tomasz Jodłowiec,Bogusław Leśnodorski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jodłowiec i Berezowski piłkarzami Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek rano Legia Warszawa poinformowała, że podpisała kontrakty z dwoma nowymi zawodnikami - Tomaszem Jodłowcem i Igorem Berezowskim. Były piłkarz Śląska Wrocław związał się ze stołecznym klubem 3-letnią umową, natomiast testowany podczas zgrupowania w Hiszpanii bramkarz zostanie w Legii przynajmniej przez pół roku, z opcją przedłużenia na dwa lata.

Obu piłkarzy oficjalnie powitał w Legii pan trener Lucjan Brychczy. Ponadto zaprezentowano trzech pozostałych nowych zaowdników - Wladimera Dwaliszwiliego, Bartosza Bereszyńskiego i Tomasza Brzyskiego.

"Okienko transferowe się jeszcze nie zakończyło, ale chyba mamy wystarczającą liczbę wzmocnień. Zapowiadaliśmy, że priorytet to środek obrony i napastnik. Mamy Tomka i Wladimera. Praktycznie na każdej pozycji, stronie jest nowa postać - na lewej Tomek, na prawej Bartosz, w bramce Igor. Jesteśmy przygotowani do nowej rundy. Chcemy, żeby w Legii byli zawodnicy doświadczeni, można powiedzieć gwiazdy dużego formatu, ale również młodzi. Do tego będziemy dążyć. Można powiedzieć, że okienko dla nas jest zamknięte" - powiedział Jacek Mazurek.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.