Artur Jędrzejczyk, Daniel Łukasik, Jakub Kosecki, Dominik Furman - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Młodzi przedłużyli umowy z Legią

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dominik Furman, Jakub Kosecki, Daniel Łukasik i Artur Jędrzejczyk przedłużyli we wtorek kontrakty z Legią Warszawa. "Mimo że rozpoczyna się nowa runda, pora na podsumowanie dla młodych. Ci piłkarze są w naszym klubie już wiele lat i naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie, aby na nich budować dobrą drużynę, która będzie rywalizowała w ekstraklasie, a w przyszłości w europucharach.
Naszym zdaniem są to osoby, które są wzorem osobowości również pozasportowych. Jest to sygnał, w jakim kierunku idziemy. Sądzę, że będą dobrym przetarciem dla innych młodych zawodników oraz tych, którzy chcą do nas dołączyć. Życzę im wszystkiego dobrego, gratuluję" - powiedział Jacek Mazurek.

Umowy z Łukasikiem i Jędrzejczykiem będą obowiązywały do 31 grudnia 2015 roku, natomiast kontrakty Furmana i Koseckiego wygasną 30 czerwca 2017 roku.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.