Boks: Michalska brązową medalistką MP

Kras - Wiadomość archiwalna

Wiola Michalska zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Seniorek w boksie. W walce o finał nasza zawodniczka spotkała się z ubiegłoroczną mistrzynią kraju, Lidią Fidurą z Carbo Gliwice. Po udanym początku walki, karta się odwróciła i Fidura przejęła inicjatywę.
W końcowej fazie 4. rundy Wiola została po raz drugi liczona, co doprowadziło do przegrania przez RSC. Należy wspomnieć, że Wiola zmieniła kategorię wagową. W zeszłym sezonie walczyła w kategorii 81 kg i zdobyła mistrzostwo Polski, w tym roku w niższej kategorii Wioli się nie udało, ale i tak cieszymy się z medalu i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy legionistki.