ME: Legia 2-1 Polonia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W małych derbach stolicy Młoda Legia pokonała Polonię 2-1. Goście objęli prowadzenie w 32. minucie za sprawą Wojciecha Antczaka. Trzy minuty przed przerwą do wyrównania doprowadził Mateusz Długołęcki, skutecznie wykorzystując rzut karny. W 50. minucie Patryk Mikita wykorzystał podanie Michała Kucharczyka i taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka, mimo kilku doskonałych okazji do podwyższenia prowadzenia.

Młoda Ekstraklasa: Legia Warszawa 2-1 (1-1) Polonia Warszawa
0-1 - 33' Antczak
1-1 - 42' Długołęcki (karny po faulu na Mazku)
2-1 - 50' Mikita (as. Kucharczyk)

Młoda Legia: Berezowski - P. Wolski, M. Grudniewski, Bogusławski, Mazek - Jagiełło (46' Gąsior Ż), Długołęcki (87' Budek), Mizgała (68' Prusinowski), Bajdur, Kucharczyk - Mikita (71' Czarnecki)