Kamil Kurowski - fot. turi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Kurowskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W końcu pogoda nie przeszkodziła, aby na murawę wybiegły wszystkie drużyny, w których grają wypożyczeni legioniści. Bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Kurowski, który zaraz po pojawieniu się na boisku wpisał się na listę strzelców. W gorszym nastroju może być Cezary Michalak, który wyleciał z placu gry za drugą żółtą kartkę, a jego drużyna przegrała.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Radnikiem Bijeljina. W środę Antolović zagrał 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Zrinjskim Mostar.
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Bogdanką Łęczna. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - do 46. minuty w wygranym 2-1 meczu z Rakowem Częstochowa. Został zmieniony w przerwie z powodu urazu, którego doznał pod koniec pierwszej połowy. Puścił jedną bramkę.
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - od 57. minuty w wygranym 3-2 meczu ze Stomilem Olsztyn. Strzelec bramki na 2-2 w 59. minucie spotkania.
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Lechem Poznań
Cezary Michalak (Warta Poznań) - do 88. minuty w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz. Opuścił boisko po ujrzeniu drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki.
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Motorem Lublin
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 64. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Elbląg
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Lechem Poznań
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Elbląg
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Motorem Lublin
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Lechem Poznań
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - od 46. minuty w przegranym 0-3 meczu z Ruchem Chorzów