Ivica Vrdoljak przez kolejne 2 lata będzie grał w Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Vrdoljak zgolił brodę, bo przedłużył kontrakt

Małgorzata Chłopaś, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ivica Vrdoljak przedłużył w poniedziałek umowę z Legią Warszawa. Nowy kontrakt negocjowany był już od stycznia, ale przy dwóch podejściach nie doszło do złożenia podpisów. Ostatecznie Chorwat zgodził się na nowe warunki zaproponowane przez klub, czyli znaczne obniżenie pensji, a jego menedżer zrezygnował z wysokiej prowizji. Nowa umowa będzie obowiązywała przez 2 lata z opcją przedłużenia o rok.

Legia opóźniała przedłużenie kontraktu z Vrdoljakiem z powodu urazów, które nie omijały piłkarza, jednak w rundzie wiosennej zawodnik nie ma już problemów ze zdrowiem, cały czas trenuje i solidnie prezentuje się na boisku. Ostatnio do zawodnika docierały sygnały, że trenerzy i prezes są zadowoleni z jego postawy.

W obliczu zakończenia kariery przez Michała Żewłakowa, najprawdopodobniej do Vrdoljaka wróci opaska kapitańska, którą i tak obecnie zakłada najczęściej, bo "Żewłak" nie gra.

- Złoty chłopak - krótko skomentował Jacek Magiera dla Legionisci.com informację o podpisaniu umowy z Vrdoljakiem.

Podpisanie kontraktu z Legią oznacza koniec gęstej brody na twarzy Ivicy Vrdoljaka. Piłkarz zapowiadał, że zgoli ją dopiero jak przedłuży swój pobyt na Łazienkowskiej. To nastąpiło dzisiaj, i na trening, który rozpoczął się o godzinie 17 piłkarz wyszedł już bez zarostu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.