Mateusz Cichocki (w środku) - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Samobójcze trafienie Cichockiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Nie był to w pełni udany weekend dla wypożyczonych legionistów. Jedynie Marcin Stromecki mógł się cieszyć z wygranej. Pozostałe drużyny albo remisowały, albo przegrywały. Najboleśniejszej porażki doznał Marijan Antolović i spółka, który puścił aż 4 bramki. Pechowe trafienie zaliczył Mateusz Cichocki, który w barwach Dolcanu wpakował piłkę do własnej siatki.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w przegranym 1-4 meczu z Široki Brijeg
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Miedzią Legnica. Strzelec bramki samobójczej w 20. minucie na 0-1.
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z KS Polkowice
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Termalicą Nieciecza. W środę zagrał 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Okocimskim Brzesko i strzelił bramkę na 2-0 w 64. minucie. Ponadto został ukarany żółtą kartką.
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Koroną Kielce
Cezary Michalak (Warta Poznań) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Również w środę nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem.
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 69. minuty w wygranym 3-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg. Ukarany żółtą kartką.
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Koroną Kielce
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock. Ukarany żółtą kartką.
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Koroną Kielce
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - od 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Lechią Gdańsk