Michał Żyro - fot. Legionisci.com

U-21: Norwegia 4-2 Polska. Bramka Żyry

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała 2-4 w towarzyskim meczu z Norwegią. Biało-czerwoni dobrze rozpoczęli mecz zdobywając szybko dwie bramki. Jako drugi na listę strzelców wpisał się Michał Żyro. Jednak po zmianie stron gospodarze w ciągu 20 minut czterokrotnie pokonali Jakuba Szumskiego. W ekipie biało-czerwonych wystąpiło łącznie czterech piłkarzy związanych z Legią. Wszyscy przebywali na murawie pełne 90 minut.

Oprócz wspomnianej dwójki, trener dał szansę Dominikowi Furmanowi oraz Mateusz Cichocki. Na placu gry nie pojawił się piąty z powołanych - Patryk Mikita.

U-21: Norwegia 4-2 Polska
0-1 6 min. Arkadiusz Milik
0-2 13 min. Michał Żyro
1-2 54 min. Mushaga Bakenga (karny)
2-2 57 min. Mushaga Bakenga
3-2 62 min. Mushaga Bakenga
4-2 74 min. Mushaga Bakenga (karny)

Polska: 1. Jakub Szumski - 3. Rafał Janicki, 2. Mateusz Cichocki, 4. Marcin Kamiński, 3. Daniel Dziwniel - 7. Bartłomiej Pawłowski (46 min. 13. Mateusz Lewandowski), 8. Dominik Furman, 6. Mateusz Kupczak (55 min. 14. Kacper Przybyłko), 10. Michał Chrapek, 11. Michał Żyro - 9. Arkadiusz Milik.