Tenis: Podwójna wygrana Mikołaja Lorensa

Bodziach, źródło: tenislegia.pl - Wiadomość archiwalna

W ostatni weekend tenisiści Legii wzięli udział w zawodach w Elblągu, Żywcu, Łęcznej i Radomiu. Bardzo dobrze w turnieju OTK Super Seria w Łęcznej zaprezentował się Mikołaj Lorens, który triumfował zarówno w turnieju singlowym, jak i rywalizacji deblistów. W zawodach OTK Seria 1 o Puchar Burmistrza Elbląga, w deblu zwyciężyli legioniści - Ksawery Pociej i Andrzej Franko.

Drugie miejsce w turnieju singla dziewcząt zajęła Alicja Sierzputowska, a trzeci wśród chłopców był Ksawery Pociej. Julia Ciura w deblu zajęła drugie miejsce.

W zawodach OTK Seria 2 w Żywcu Filip Kolasiński w turnieju singlowym dotarł do 1/4 finału. Na tym samym etapie z zawodów WTK-5 kadetów w Radomiu odpadł Mateusz Lipiński.