Steaua lepsza w derbach Bukaresztu (VIDEO)

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Steauy Bukareszt pokonali w derbowym meczu z Dinamo 2-1. Do przerwy rywal Legii w walce o Ligę Mistrzów prowadził 2-0 po bramkach Iasmina Latovlevicia i samobójczym trafieniu Collinsa Faia. W 67. minucie wynik ustalił Dorin Rotariu. 20 minut przed końcem Latovlevici nie wykorzystał rzutu karnego. Derby Bukaresztu obejrzało 28,5 tysiąca widzów. Cały mecz w barwach Steauy rozegrał Polak Łukasz Szukała.

Skład Steauy Bukareszt: 12. Ciprian Tătărușanu - 17. Daniel Georgievski, 4. Łukasz Szukała, 21. Vlad Chiricheș, 14. Iasmin Latovlevici - 77. Adrian Popa, 55. Alexandru Bourceanu, 5. Mihai Pintilii, 19. Adrian Cristea (46' 23. Nicolae Stanciu), 10. Cristian Tănase (82' 20. Leândro Tatu) - 25. Federico Piovaccari (46' 90. Stefan Nikolić)

żółte kartki: Collins Fai, Joël Thomas - Iasmin Latovlevici, Cristian Tănase, Daniel Georgievski, Adrian Popa