Jakub Arak (pierwszy z prawej) - fot. Legionisci.com

U-19: Gruzja 3-0 Polska

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 0-3 w towarzyskim meczu z rówieśnikami z Gruzji. Rywale mieli ułatwione zadanie, gdyż od 14. minuty grali z przewagą zawodnika. Czerwoną kartkę ujrzał Paweł Stolarski. Gospodarze mogli wygrać wyżej, ale w 70. minucie nie wykorzystali rzutu karnego. W spotkaniu wystąpiło dwóch legionistów. Pełne zawody rozegrał Aleksander Jagiełło, natomiast Jakub Arak wszedł na boisko na drugą połowę.

Polska: Mateusz Kuchta - Paweł Stolarski, Lukas Klemenz, Igor Łasicki, Wojciech Dziemidowicz (46' Rafał Włodarczyk), Sebastian Rudol (46' Paweł Dawidowicz), Karol Żwir (46' Jakub Arak), Aleksander Jagiełło, Paweł Uliczny, Adrian Cierpka (46' Przemysław Frankowski), Marcin Przybylski.