U-21: Szwecja 3-1 Polska

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-21 przegrała w Malmö w meczu grupy 7 eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy ze Szwecją 1-3 (1-2). Pierwsi na prowadzenie wyszli "biało-czerwoni" po golu Kacpra Przybyłki w 10. minucie, ale gospodarze bardzo szybko odpowiedzieli bramkami Simona Therna i Branimira Hrgoty. W drugiej połowie trzeciego gola zdobył Mikael Ishak. Podopieczni Marcina Dorny pozostają liderami swojej grupy. Pełny mecz rozegrał Michał Żyro.

U-21: Szwecja 3-1 (2-1) Polska
0-1 10' Kacper Przybyłko
1-1 15' Simon Thern
2-1 21' Branimir Hrgota
3-1 56' Mikael Ishak

Szwecja: 1. Patrik Carlgren - 2. Mattias Johansson, 3. Alexander Milošević, 4. Filip Helander, 5. Emil Krafth - 6. Melker Hallberg, 7. Oscar Hiljemark, 8. Oscar Lewicki, 10. Branimir Hrgota (87, 17. Nicklas Bärkroth), 9. Simon Thern (61, 18. Christoffer Nyman) - 11. Mikael Ishak.

Polska: 1. Jakub Szumski - 7. Adam Pazio, 2. Rafał Janicki, 5. Marcin Kamiński, 3. Mateusz Lewandowski - 19. Bartłomiej Pawłowski, 16. Wojciech Golla (85, 18. Sebastian Steblecki), 17. Karol Linetty, 10. Rafał Wolski (73, 6. Michał Chrapek), 11. Michał Żyro - 20. Kacper Przybyłko (64, 9. Mariusz Stępiński).

żółte kartki: Hiljemark, Krafth - Wolski, Lewandowski, Linetty