Młodzież: mecze niedzielne

Redakcja, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młode Wilki 2001 rozegrały ciekawe i zacięte spotkanie z rówieśnikami z Polonii, wygrywając 2-1 po golach Macieja Anusika. Słabiej poszło chłopcom o rok młodszym, którzy ulegli 0-1 Kosie Konstancin. Drużyna rocznika 2004 rozkręcała się z kwarty na kwartę i ostatecznie wygrała 11-3 z ursynowskim KS Armado.

Legia 01 2-1 (1-1) Polonia 01 Zdjęcia z meczu
1-0 7 min. Maciej Anusik (as. Stanisław Muniak)
1-1 26 min. Filip Dębek
2-1 59 min. Maciej Anusik (as. Konrad Szałek)

Strzały (celne) - I połowa: Legia 8 (6) - Polonia 13 (9)
Strzały (celne) - II połowa: Legia 8 (3) - Polonia 4 (3)

Legia: Kielak - Graczyk, Peda [02] (31' Szałek [02]) - Duczek, Bartnicki (60' kont.), Szałek [02](23' Stawiarz [02], 33' Muniak), Muniak (27' Gierach), Phan - Anusik (Stawiarz [02])

Legia 02 0-1 (0-1) Kosa Konstancin Zdjęcia z meczu
0-1 21 min. Tytus Chmielewski

Strzały (celne): Legia 9 (5) - Kosa 8 (3)

Legia: Skiba - Adamczyk (17' Łyś, 51' Nowiński), Skrzos - Mazanka, Rudnicki, Nowiński (39' Adamczyk), Wysokiński, Majewski (21' Toczyski, 44' Stawiarz) - Stawiarz (31' Majewski, 51' Toczyski)

Legia 04 11-3 KS Armado Warszawa
0-1 7 min.
1-1 9 min. Patryk Rycaj (as. Marcel Bykowski)
2-1 12 min. Patryk Rycaj
2-2 17 min.
3-2 20 min. Kacper Włoch (as. Oliver Proctor)
3-3 24 min.
4-3 26 min. Patryk Rycaj
5-3 27 min. Patryk Rycaj (as. Kacper Kałuski)
6-3 40 min. Kacper Kałuski (as. Dominik Szadkowski)
7-3 41 min. Dominik Szadkowski (as. Kacper Kałuski)
8-3 45 min. Dominik Szadkowski (as. Kamil Sołdaj)
9-3 45 min. Kuba Kałuski (as. Kamil Sołdaj)
10-3 49 min. Marcel Bykowski (as. Kamil Sołdaj)
11-3 51 min. Patryk Rycaj (as. Marcel Bykowski)

Legia: Mielcarz - Sołdaj, Bindulski, Paradowski - Kacper Kałuski, Rycaj - Bykowski oraz Włoch, Proctor, Fogo, Szadkowski, Kuba Kałuski

Legioniści dość pewnie pokonali KS Armado. Początek meczu nie zapowiadał jednak jeszcze dwucyfrowego zwycięstwa - zawodnicy Legii grali nieco zachowawczo i chaotycznie, co nie pomagało im w stwarzaniu sobie dużej liczby sytuacji podbramkowych. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy drużyna Armado była w stanie utrzymywać remis. Z minuty na minutę, zwłaszcza w trakcie drugiej połowy, było już jednak coraz lepiej, i mimo kilku niedoskonałości w grze obronnej, wykorzystanych przez drużynę gości, podopieczni Rafała Wajmana odnieśli dość wyraźne zwycięstwo.