III liga: MKS Kutno 2-0 Legia II

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legioniści wrócili bez punktów z meczu w Kutnie, ulegając 0-2 miejscowemu MKS. Gola na 1-0 zdobył Jarosław Szyc, pięknym strzałem z dystansu już w 1. minucie meczu, zaś wynik spotkania ustalił w 62. minucie Dariusz Gorczyczewski, który wykazał się sprytem w zamieszaniu podbramkowym po stałym fragmencie gry.
Legioniści starali się odrobić straty, ile ich poczynania przy defensywnym ustawieniu gospodarzy przypominały bardziej bicie głową w mur. Najlepszej okazji nie zdołał wykorzystać w I połowie Grzegorz Tomasiewicz, którego strzał z bliska obronił bramkarz MKS-u.

III Liga: MKS Kutno 2-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 1 min. Jarosław Szyc
2-0 62 min. Dariusz Gorczyczewski

Legia: Antolović - Budek (58' Moneta), Bogusławski, Suler, Prusinowski Ż, Bartczak (65' Essam Ż), Kopczyński, Kochański (46' Parobczyk), Tomasiewicz, Mizgała Ż (78' Kalinkowski) - Peterson "Peu"
Nie grali: Adam Marczuk, Patryk Sokołowski, Łukasz Turzyniecki