Miroslav Radović przez kolejne 3 lata ma cieszyć swoją grą fanów Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Miroslav Radović przedłużył kontrakt z Legią!

Małgorzata Chłopaś, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Miroslav Radović przedłużył kontrakt z Legią. Serb podpisał nową umowę, która będzie obowiązywała do końca sezonu 2016/2017. - Jestem bardzo zadowolony, że zostaję w Legii. To jest mój klub, Warszawa to moje miasto - powiedział nam Rado. - Korea? Jaka Korea - śmiał się, komentując ostatnie medialne doniesienia o egzotycznej ofercie.

Dla pomocnika, który w tym sezonie jest liderem warszawskiego zespołu, najważniejsza jest stabilizacja, jaką zyskuje dzięki trzyletniemu kontraktowi.

- Mogę zdradzić, że nie dostałem podwyżki, a wręcz - nie wdając się w szczegóły - z pewnych rzeczy zrezygnowałem. Istotna była dla mnie możliwość podpisania długiej umowy. Jestem bardzo zadowolony z 3-letniego kontraktu - powiedział LL! Radović.

- Myślę, że wszyscy już wiedzą, że gdyby liczyła się dla mnie tylko kasa, to pewnie od jakiegoś czasu by mnie w Legii nie było. Klub dużo mi dał, to mój drugi dom. Jestem tu już długo, ale wciąż jestem głodny gry i kolejnych sukcesów - dodał Rado, który obecnie leczy kontuzję ręki. - Jestem pewien, że będę do dyspozycji trenera po przerwie reprezentacyjnej - podsumował Radović.

Miroslav Radović trafił na Łazienkowską latem 2006 roku. Od tamtej pory rozegrał w barwach Legii 289 spotkań i strzelił 57 bramek. Ze stołeczną drużyną wywalczył 1 mistrzostwo Polski, 4 Puchary Polski i Superpuchar.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.