Legia - UKH Dębica - fot. Bartosz Krygier

Hokej: Legia 19-2 UKH Dębica

Bartosz Krygier, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotnim meczu rozegranym na Torwarze II Legia rozgromiła UKH Dębica aż 19-2. Spotkanie rozpoczęło się z godzinnym opóźnieniem ze względu na spóźnienie zawodników drużyny przeciwnej. Z tego samego powodu przez część pierwszej tercji dębiczanie grali tylko jedną piątką. Szybko zaowocowało to kolejnymi bramkami dla Legii. I tak legioniści po pierwszej części spotkania prowadzili już 9-1.

Fotoreportaż z meczu - 55 zdjęć Bartosza Krygiera

Później zawodnicy Legii już tylko dobijali rywala, co i rusz trafiając do bramki. Po pierwszej tercji w bramce stołecznego zespołu stanął Piotr Kurzątkowski, który zastąpił Krzysztofa Zborowskiego. W trakcie drugiej tercji, przy stanie 13-1, zmienił się również bramkarz UKH Dębica.

Druga część spotkania zakończyła się wynikiem 6-1, a trzecia 4-0. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godz. 15:45.