Szermierka: Dwóch legionistów na podium w Gliwicach

W szermierczych zawodach Pucharu Polski, które odbyły się w Gliwicach, na podium stanęło dwóch naszych zawodników. Drugie miejsce zajął Krzysztof Mikołajczayk, a trzecie Seweryn Brzozowski. Dalsze lokaty zajęli pozostali legioniści:
32. Michał Geraghty, 40. Artiom Gripas, 44. Robert Żygowski, 45. Rafał Szwalbe, 47. Marek Bączek, 51. Andrzej Pacek, 72. Leszek Heronimek.

W niedzielę odbyły się Mistrzostwa Warszawy Młodzików i Dzieci. Najlepsza wśród dziewcząt okazała się legionistka, Zuzanna Olchowik. Julia Falińska była 5., Klaudia Chwiejczak i Dominika Kucharczyk 11., Agata Domańska 18., Wiktoria Bucholc 21., a Aleksandra Bielecka 22.

W szpadzie chłopców najwyżej sklasyfikowanym legionistą był Piotr Gidziński (6. miejsce). Bartosz Bogdański był 12., Aleksander Czaplicki 19., a Kajetan Klimuszko 28.