Patryk Mikita - fot. Woytek / Legionisci.com

U-20: Włochy 0-1 Polska

źródło: 90minut.pl / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-20 wygrała 1-0 z Włochami w spotkaniu rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów. Dla Polaków był to ostatni mecz w tych rozgrywkach. 45 minut przebywał na boisku wypożyczony do Dolcanu Mateusz Długołęcki, natomiast do 89. minuty grał występujący obecnie w Widzewie Patryk Mikita.

U-20: Włochy 0-1 (0-1) Polska
12' Łukasz Zwoliński

Włochy: Raffaele Di Gennaro - Simone Pecorini (76' Andrea Conti), Francesco Vicari, Federico Barba, Cristian Dell’Orco - Vincenzo Grifo, Massimiliano Busellato (71' Antonio Palma), Valerio Verre, Ricci - Guido Gomez (70' Stefano Padovan), Valerio Rosseti (62' Luca Forte)

Polska: 1. Michał Szromnik - 5. Patryk Fryc, 4. Seweryn Michalski, 3. Krystian Nowak, 2. Fabian Hiszpański - 7. Kamil Włodyka (46' 14. Jakub Bąk), 8. Mateusz Długołęcki (46' 13. Martin Kobylański), 6. Michał Nalepa, 10. Szymon Drewniak (57' 15. Radosław Murawski), 11. Patryk Mikita (89' 18. Konrad Stępień) - 9. Łukasz Zwoliński (62' 16. Dominik Kun).

żółte kartki: Francesco Vicari, Cristian Dell’Orco - Seweryn Michalski, Fabian Hiszpański

W 4. minucie Valerio Verre (Włochy) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Szromnik obronił). W 10. minucie Vincenzo Grifo (Włochy) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Szromnik obronił).