Koniec przygody Wladimera Dwaliszwiliego z Legią - fot. Mishka/Legionisci.com
REKLAMA

Dwaliszwili rozwiązał kontrakt z Legią

Wiśnia, źródło: Legia.com / weszlo.com - Wiadomość archiwalna

Wladimer Dwaliszwili rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Legią Warszawa. Gruziński napastnik był zawodnikiem mistrzów Polski od rundy wiosennej sezonu 2012/13. W sumie w barwach "Wojskowych" rozegrał 53 mecze, w których zdobył 21 bramek. Jego nowym klubem będzie duńska drużyna Odense BK.

O odejściu 28-latka mówiło się już od dłuższego czasu. Początkowo Dwaliszwili był bliski przenosin do Partizana Belgrad, lecz ostatecznie temat upadł po aresztowaniu prezesa serbskiego klubu. Od tamtej pory usilnie szukano nowego klubu dla zawodnika, ponieważ w obecnej dyspozycji nie miałby najmniejszych szans na grę w zespole Henninga Berga.

Dwaliszwili ostatni raz zagrał dla Legii 19 lipca w meczu 1. kolejki ekstraklasy przeciwko GKS-owi Bełchatów. Wówczas na murawie spędził 45 minut, nie wyróżniając się niczym specjalnym.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.