Dariusz Mioduski nie wyklucza powrotu do Legii Artura Boruca - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Jest temat powrotu Boruca

Wiśnia, źródło: sport.pl / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dariusz Mioduski, jeden ze współwłaścicieli Legii Warszawa, poinformował, że powrót do klubu Artura Boruca jest możliwy już w niedalekiej przyszłości. Włodarze mistrzów Polski utrzymują kontakt z doświadczony bramkarzem, który aktualnie jest wypożyczony z Southampton do Bournemouth. Boruc zakładał koszulkę z eLką na piersi w latach 1999-2005.

- Mamy z nim kontakt. To genialnie, że chciałby wrócić, ale to musi zadziałać na wielu poziomach - sportowym i mentalnym. Jego powrót musiałby być elementem pozytywnym. Artur na pewno jest częścią Legii – powiedział w rozmowie ze sport.pl Mioduski.

Artur Boruc nie dawno odwiedził siedzibę "Wojskowych" i już wtedy zadeklarował chęć powrotu na Łazienkowską. - Piłka jest teraz po stronie Legii - stwierdził wówczas zawodnik.

Przejście 34-latka do warszawskiej drużyny byłoby możliwe tylko wtedy, kiedy z klubem pożegna się Dusan Kuciak. Trudno wyobrazić sobie chyba sytuację, aby jeden albo drugi zmuszony był oglądać mecze swoich kolegów z ławki rezerwowych. W przeszłości Słowak wielokrotnie potwierdzał, że jego marzeniem jest gra w silniejszej lidze niż polska i niewykluczone, że już zimą będzie miał okazję je spełnić. Wówczas zielone światło na transfer dostałby Artur Boruc, który właśnie w grudniu ma wrócić do Southampton z wypożyczenia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.