Arkadiusz Piech nie sprawdził się w Legii - fot. Mishka
REKLAMA

Piech zimą ma rozwiązać kontrakt

Wiśnia, źródło: Fakt / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Arkadiusz Piech za nieco ponad miesiąc ma pożegnać się z Legią Warszawa. W zimowym oknie transferowym napastnik stołecznego klubu najprawdopodobniej rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron. Ściągnięty latem z Zagłębia Lubin piłkarz nie mógł odnaleźć się w ekipie "Wojskowych". Częściej zamiast w Ekstraklasie musiał grać w trzecioligowych rezerwach.

Wielkim zwolennikiem przejścia Piecha do Legii był Henning Berg. Norweski trener chciał mieć w swojej drużynie snajpera, który jest szybki i idealnie pasowałby do gry z kontrataku. Działacze mistrzów Polski przystali na prośbę szkoleniowca i wykupili Piecha z Lubina za 800 tys. zł.

Wątpliwości co do jego przyjścia od początku mieli kibice. Jak się później okazało, ich obawy były słuszne. Pomimo swojego zaangażowania, Piech nie dawał zespołowi zbyt wiele. W sumie 29-latek rozegrał w pierwszej drużynie zaledwie sześć meczów, w których nie zdobył żadnego gola.

Piech nie może narzekać na brak zainteresowania innych klubów. W swoich szeregach chętnie widziałaby go Cracovia oraz Zawisza Bydgoszcz.

Zobacz nasze oceny letnich transferów Legii

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.