Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Guilherme na 3,5 roku w Legii

Bodziach, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Guilherme podpisał nowy kontrakt z Legią, który obowiązywać będzie do czerwca 2018 roku - poinformowała oficjalna strona Legii. Brazylijczyk trafił na Łazienkowską przed rokiem na zasadzie wypożyczenia z Ole Brasil. Teraz związał się z Legią na zasadzie transferu definitywnego.

"Jak na poziom sportowy, który prezentuje Gui, wykupiliśmy go za bardzo rozsądne pieniądze, co było powiązane z wcześniejszym wypożyczeniem" - powiedział Legia.com Michał Żewłakow, dyrektor skautingu Legii Warszawa.

23-letni zawodnik w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu zagrał tylko dwa mecze, po czym pauzował z powodu kontuzji. W obecnych rozgrywkach, wobec problemów kadrowych, został przesunięty ze skrzydła na lewą obronę i na nowej pozycji prezentował się bardzo dobrze. W rundzie jesiennej zawodnik rozegrał 11 meczów w rozgrywkach ekstraklasy, Ligi Europy i Pucharu Polski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.