Robert Bartczak i Bartłomiej Kalinkowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bartczak i Makowski z nowymi kontraktami

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Robert Bartczak i Rafał Makowski podpisali nowe kontrakty z Legią Warszawa. W obu przypadkach umowy obowiązywać będą do 30 czerwca 2018. Bartczak trafił do Legii w 2012 r. z Lidera Włocławek, natomiast Makowski jest wychowankiem stołecznego klubu.

- Jest w porządku, wszystko idzie do przodu. Cieszę się z tego, że Legia zaproponowała mi przedłużenie kontraktu. Teraz czas na dalszą pracę. Plany? Chciałbym przede wszystkim otrzymać więcej szans na występy w pierwszym zespole. O to będę się starał. Nowy kontrakt odbieram jako docenienie moich postępów i tego, co już udało mi się w klubie zrobić. Czego mi życzyć? Przede wszystkim zdrowia - powiedział Robert Bartczak po złożeniu podpisu na nowej umowie.

- Dla mnie to jest wyjątkowa chwila. Zawsze marzyłem o tym, żeby być w pierwszym zespole, a głównym celem moim i mojej rodziny, kiedy zacząłem trenować w Legii, było właśnie to, żeby wspiąć się jak najwyżej i podpisać profesjonalny kontrakt, co stało się dzisiaj. Jestem z tego mega zadowolony. Bardzo dziękuję Klubowi za zaufanie i możliwość uczestniczenia w zajęciach z pierwszą drużyną. To jest coś niesamowitego móc trenować z najlepszymi piłkarzami w Polsce i uczyć się od nich. Każdy młody chłopak z Akademii marzy o tym, a także o zdobywaniu mistrzowskiego tytułu czy występach w europejskich pucharach. Ścieżkę wytyczył nam Michał Żyro, który także wspinał się systematycznie po wszystkich szczeblach w klubie. Chcę podążać tą samą drogą. Cel na najbliższy rok? Chciałbym oczywiście zacząć dostawać szanse od trenera Berga i grać. Możecie trzymać za mnie kciuki - powiedział Rafał Makowski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.