Wypożyczeni: Legioniści się rozstrzelali

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Udany weekend zaliczyli wypożyczeni legioniści. Jakub Arak, Michał Kopczyński, Kamil Kurowski oraz Bartosz Żurek trafiali do siatki, z czego pierwszy z nich uczynił do dwukrotnie. Co ciekawe, zarówno Kurowski, jak i Żurek wpisali się na listę strzelców po wejściu z ławki rezerwowych. Warto odnotować, iż w reprezentacji Estonii wystąpił Henrik Ojamaa.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - od 73. minuty w przegranym 0-3 meczu z Chojniczanką Chojnice
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Chojniczanką Chojnice
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Chojniczanką Chojnice

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Olimpią Grudziądz. Strzelec bramki na 1-1 w 32. minucie spotkania.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 70. minuty w przegranym 1-3 meczu z Olimpią Grudziądz

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - od 77. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - do 84. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Bytovią Bytów
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - od 55. minuty w wygranym 3-1 meczu z Wigrami Suwałki. Strzelec bramki na 2-1 w 71. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 72. minuty w wygranym 3-1 meczu z Rakowem Częstochowa. Strzelec dwóch bramek na 1-1 i 2-1 odpowiednio w 29. i 43. minucie.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Rakowem Częstochowa

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Pruszków
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Pruszków
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Zniczem Pruszków

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - nie grał w przegrany 2-3 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) - od 79. minuty w wygranym 2-1 meczu z Legionovią Legionowo. Strzelec bramki w 85. minucie na 2-0. Ukarany żółtą kartką.

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Bronią Radom. Ukarany żółtą kartką.

Reprezentacja
Henrik Ojamaa (Estonia) - od 56. minuty w przegranym 0-3 meczu ze Szwajcarią w ramach el. Mistrzostw Europy

Bramki Jakuba Araka w meczu Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa

Bramki Michała Kopczyńskiego i Kamila Kurowskiego w meczu Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki