Łukasz Moneta strzelił gola w barwach Wigier Suwałki - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Gole Bajdura, Monety i Araka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W weekend dwóch wypożyczonych legionistów zdobyło gole w I lidze. Michał Bajdur pokonał bramkarza Wisły Płock, a Łukasz Moneta trafił w spotkaniu z GKS-em Katowice. Ponadto ważną bramkę na 2-2 w 90. minucie w meczu Zagłębia Sosnowiec zdobył Jakub Arak.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Lechem Poznań.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - 27 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock. Strzelec bramki w 82. minucie.
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - nie grał. Pauzował za 4 żółte kartki.
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock.
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - nie grał.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - 79 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice. Strzelec bramki w 15. minucie.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał.
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce.
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - nie grał.
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - 13 minut w wygranym 3-0 meczu z Bytovią Bytów.

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Rozwojem Katowice. Strzelec bramki w 90. minucie na 2-2.
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Rozwojem Katowice.
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Okocimskim Brzesko.
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Okocimskim Brzesko.
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Okocimskim Brzesko.

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - 62 minuty w przegranym 0-2 meczu z Wisłą Puławy.
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) - 68 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola.

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - nie grał. Pauzował za 4 żółte kartki. W środę zagrał 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Ursusem Warszawa. Strzelec bramki na 2-1 w 70. minucie z rzutu karnego. Ponadto został ukarany żółtą kartką.

Tippenleage
Henrik Ojamaa (Sarpsborg) - mecz z Tromsø odbędzie się w 6 kwietnia o godz. 18:00