Helio Pinto - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pinto chce wrócić na Cypr

Redakcja, źródło: 24sports.com.cy - Wiadomość archiwalna

Wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt Helio Pinto z warszawską Legią. Szanse na jego przedłużenie są minimalne. Portugalczyk nie wywalczył sobie miejsca w składzie stołecznego zespołu. W obecnym sezonie rozegrał tylko 24 mecze, z czego 17 razy wybiegał na boisko w pierwszym składzie. Największe sukcesy odnosił, kiedy był zawodnikiem APOEL-u Nikozja. W sumie 5 razy wywalczył mistrzostwo Cypru, 1 raz puchar kraju i 2 razy Superpuchar. Jak podają cypryjskie media, teraz Pinto chciałby wrócić na Cypr.

- Pinto zdecydował, że nie będzie kontynuował kariery w Legii ani żadnym innym polskim klubie. Chętnie wróci na Cypr, gdzie był dobrze znany i kochany przez kibiców. Fani APOEL-u śpiewali nawet o nim piosenkę. Pinto od kilku miesięcy przygotowuje swój powrót na Cypr. Najchętniej przeszedłby do APOEL-u, ale szanse na to są minimalne, patrząc na to, w jaki sposób żegnał się z zespołem. Agent Portugalczyka jest w stałym kontakcie z dwoma klubami z Limassol, Apollonem i AEL - czytamy w cypryjskich mediach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.