Ivica Vrdoljak może niebawem dołączyć do Miroslava Radovicia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vrdoljak odejdzie do Chin?

Wiśnia, źródło: transfering.pl - Wiadomość archiwalna

Ivica Vrdoljak po zakończeniu obecnego sezonu ma dostać zielone światło na transfer do zagranicznego klubu. Jego usługami zainteresowanie wyrażają zespoły z Chin oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Legii doszło podobno do zmiany planów odnośnie obsady środka pola i niewykluczone, że Chorwat zrobi tam miejsce dla nowego zawodnika.

O tym, że Vrdoljak może odejść do ligi chińskiej mówiło się już ponad dwa lata temu. Wówczas kapitan mistrzów Polski otrzymał atrakcyjną finansowo ofertę do Jiangsu Sainty FC. Włodarze tego klubu oferowali jednak "Wojskowym" zbyt mało i ostatecznie piłkarz został na Łazienkowskiej. W październiku zeszłego roku Vrdoljak przedłużył kontrakt z Legią do czerwca 2017 roku. Możliwe jednak, że parafowanej umowy nie będzie mu dane wypełnić. Jeżeli Chińczycy położą na stół odpowiednią kwotę, pomocnik pożegna się z klubem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.