Jaka przyszłość czeka Inakiego Astiza? - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Astiz nie dla Lechii. Co dalej z Hiszpanem?

Wiśnia, źródło: Legionisci.com / lechia.pl - Wiadomość archiwalna

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o rzekomym zainteresowaniu Lechii Gdańsk Inakim Astizem. We wtorek klub z Gdańska wystosował oświadczenie, w którym zaprzecza, jakoby pomiędzy Lechią a Legią były prowadzone jakiekolwiek rozmowy na ten temat. Przyszłość hiszpańskiego obrońcy wciąż jest nieznana. Po zakończeniu sezonu kończy się jego kontrakt z Legią Warszawa, który na razie nie został przedłużony.

- Jednoznacznie mogę stwierdzić, że w obecnej sytuacji skupiamy się tylko i wyłącznie na walce o europejskie puchary. Chociaż znam Inakiego bardzo dobrze i doceniam jego umiejętności, to z całą stanowczością mogę stwierdzić, że Astiz nie trafi do gdańskiej Lechii, mimo wysiłków, które jego menedżer czyni w prasie. Na tym komunikacie chcielibyśmy zakończyć temat Astiza w Lechii – mówi Marek Jóźwiak, szef scoutingu i menedżer kadry w Lechii Gdańsk.

Pod koniec kwietnia w hiszpańskiej prasie ukazał się wywiad z Astizem, w którym wyraził on nadzieję na kontynuowanie kariery w Legii. Do tej pory klub nie doszedł do porozumienia z zawodnikiem w kwestii długości nowej umowy, dlatego na tę chwilę Astiz w czerwcu będzie wolnym zawodnikiem. Niedawno pojawiły się informacje, że jego transferem zainteresowany jest Lech Poznań. Dziwnym trafem takie wiadomości wypływają jednak przed ważnymi meczami z tą drużyną, dlatego nie należy traktować ich zbyt poważnie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.