Dossa Junior, Helio Pinto i Orlando Sa - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Dossa Junior: Jestem gotowy do gry w każdej chwili

Woytek, źródło: legia.sport.pl - Wiadomość archiwalna

W tym roku Dossa Junior tylko 3 razy pojawił się na boisku. Zagrał dwa razy z Ajaxem i w 1/4 finału Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław. Od tamtej pory stracił miejsce nie tylko w pierwszym składzie, ale także często brakuje go w meczowej osiemnastce. - Ja jestem zdrowy i gotowy do gry w każdej chwili. Zdaję sobie sprawę ze swojej sytuacji, nie jest ona łatwa, ale wynika tylko i wyłącznie z postanowień trenera - mówi zawodnik w rozmowie ze sport.pl.

- Szkoleniowcy podejmują różne decyzje. Czasem są one jak najbardziej sprawiedliwe, czasami można mieć do nich pewne zastrzeżenia. Jednak niezależnie od naszych odczuć musimy decyzje trenera szanować. Ja szanuję i koncentruję się na utrzymywaniu formy. Co będzie później, czas pokaże. (...) Od blisko trzech miesięcy nie robię tego, co kocham, i nietrudno zgadnąć, że nie jestem usatysfakcjonowany tą sytuacją. Jestem jednak pozytywnym człowiekiem i jestem przekonany, że po zakończeniu sezonu wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie - mówi Dossa Junior.

Zainteresowanie obrońcą Legii wyraził AEL Limassol. Dossa nie wyklucza, że będzie chciał zmienić barwy klubowe, ale też zdaje sobie sprawę z tego, że ma jeszcze rok kontraktu ze stołecznym klubem.

- Wciąż wierzę w to, że Legia jest odpowiednim miejscem dla mnie. Jestem przekonany, że to klub, w którym mogę grać i spełniać swoje ambicje. Po sezonie na pewno jednak usiądziemy i porozmawiamy o mojej przyszłości i o tym, co dla obu stron jest najlepsze. Nic nie jest jeszcze przesądzone, żadnej z opcji nie wykluczam - dodaje zawodnik.

Całą rozmowę z Dossą Juniorem możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.