Marek Saganowski na dłużej w Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Saganowski przedłużył kontrakt z Legią

Wiśnia, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

W środę Marek Saganowski przedłużył o rok swój kontrakt z Legią Warszawa. Obecna umowa napastnika wygasała wraz z końcem czerwca. Nowa umowa zwiąże go ze stołecznym zespołem do 30 czerwca 2016 roku - informuje "legia.com". Saganowski wrócił do Legii przed sezonem 2012/2013. Od tamtej pory rozegrał 101 oficjalnych spotkań, w których zdobył 35 bramek. Sięgnął z Legią również po swoje pierwsze trofea - zdobył po dwa mistrzostwa i Puchary Polski.

Do swoich sukcesów może dołączyć również powrót do reprezentacji Polski w 2012 roku, w której wystąpił w dwóch spotkaniach. Łącznie, biorąc pod uwagę obie przygody w barwach "Wojskowych", z "eLką" na piersi rozegrał 194 mecze, w których strzelił 85 goli.

- Cieszę się, że przedłużyłem kontrakt z Legią. Mam nadzieję, że w tym Klubie przeżyje jeszcze kilka takich chwil jak na przykład tegoroczny finał Pucharu Polski. Chciałbym też, żebyśmy teraz grali dobrze w europejskich pucharach, a w maju cieszyli się ze zdobycia mistrzostwa. To jest w tej chwili nasz główny cel i mam nadzieję, że jeśli uda się go zrealizować, to i ja będę miał w nim udział. Nowa rola w drużynie? Nie rozmawiałem jeszcze z trenerem na ten temat, nie znam szczegółów. Nie chcę też teraz niczego deklarować, jeśli chodzi o moją przyszłość po wygaśnięciu tego kontraktu. Bardzo się cieszę, że władze Klubu jeszcze mi zaufały - dziękuję. Zrobię wszystko, żeby im się odpłacić i udowodnić, że nowa umowa nie jest przypadkiem - mówił zaraz po podpisaniu nowego kontraktu "Sagan".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.