Młodzież: CWKS Legia 5. na turnieju Warsaw Champions League
Drużyna młodzików CWKS 2003/4 pokazała się z niezłej strony na międzynarodowym turnieju organizowanym przez Olimpie i Błyskawicę Warszawa. Mimo bardzo wąskiego składu i braku kilku podstawowych graczy, legioniści radzili sobie nieźle w zmaganiach z o rok starszymi rywalami, awansując do fazy finałowej. Tam, w rywalizacji na pełnowymiarowym boisku sił ubyło, a ostatni mecz kończyli w 9-tkę, ale i tak zaprezentowali się poprawnie.
Dochód z loterii fantowej zorganizowanej podczas turnieju oraz gadżetów sprzedawanych przez kibiców (łącznie ponad 6000 zł) przeznaczony został na pomoc dla kilkuletniego Huberta, cierpiącego na chorobę układu nerwowego.
Mecze legionistów - eliminacje do "Ligi Mistrzów" i "Ligi Europejskiej", dzień 1.:
(Mecze na boisku 60x72, po 9)
CWKS Legia 4-2 Błyskawica Warszawa
Gole: Papazjan 2, Grygorczuk, Marczuk
CWKS Legia 1-0 Rese Alytus (wicemistrz Litwy U-13)
Gol: Sienicki
CWKS Legia 1-1 Mazovia Tomaszów Mazowiecki 02
Gol: Papazjan
CWKS Legia 1-1 Znicz Pruszków 02
Gol: Papazjan as. M. Sidor
CWKS Legia 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 02
Mecze legionistów o miejsca 1-6 - "Liga Mistrzów" - dzień 2.:
(Mecze na boisku 62x96, po 11)
CWKS Legia 0-2 Znicz Pruszków 02
CWKS Legia 1-0 Huragan Wołomin 02
Gol: Kacper Polak
CWKS Legia 0-2 Pogoń Siedlce 02/3
CWKS Legia 1-1 Orlęta Radzyń 02
Gol: Oliwier Marczuk z rzutu wolnego
CWKS Legia 0-4 Stal Stalowa Wola
mecz zakończono 10 minut przed czasem z powodu zdekompletowania drużyny CWKS - kontuzje 4 graczy
Skład CWKS Legia 2003: Stanisław Kucharski - gracz testowany, Mateusz Sidor, Filip Grygorczuk, Kacper Kubiszer - Mikołaj Wiśniewski, Oliwier Marczuk, Antoni Sidor [04], Dawid Papazjan, Jan Sienicki - Kacper Polak oraz: Bazyli Grabiec [04], Maciej Wrotniak
Trener: Łukasz Winek, Dawid Oziero
Kolejność końcowa "Ligi Mistrzów":
1. Znicz Pruszków
2. Stal Stalowa Wola
3. Pogoń Siedlce
4. Orlęta Radzyń Podlaski
5. CWKS Legia '03
6. Huragan Wołomin
Najlepszy zawodnik: Kacper Skwierczyński (Pogoń Siedlce)
Najlepszy bramkarz: Michał Żurawski (Stal St. Wola)
Najlepszy strzelec: Szymon Różycki (Znicz Pruszków)
Kolejność końcowa - Liga Europy (7-12):
1.Bug City Brześć (Białoruś)
2.Mazovia Tomaszów Mazowiecki
3.Olimpia Warszawa
4.Białe Orły Warszawa
5.Rese Alytus (Olita - Litwa)
6.Błyskawica Warszawa
Najlepszy strzelec: Jakub Jackowski (Olimpia Warszawa)
-fot. facebook.com/legia2003