Jakub Kosecki - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kosecki zadebiutował w 2. Bundeslidze

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dla wypożyczonych legionistów miniony weekend stał pod znakiem pucharowych zmagań. Pełne mecze zanotowała dwójka z Wigier Suwałki - Bartłomiej Kalinkowski oraz Łukasz Moneta, a także Konrad Jałocha strzegący bramki Arki Gdynia. Jakub Kosecki zaliczył debiut w barwach II-ligowego SV Sandhausen, ale nie zdołał pokonać Rafała Gikiewicza z Eintrachtu Brunszwik.

I liga
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - od 76. minuty w wygranym 4-0 meczu Pucharu Polski z ROW Rybnik
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 4-0 meczu Pucharu Polski z ROW Rybnik

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu Pucharu Polski z Górnikiem Wałbrzych
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu Pucharu Polski z Górnikiem Wałbrzych

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 66. minuty w wygranym po rzutach karnych meczu Pucharu Polski z Wisłą Puławy. W regulaminowym czasie gry było 2-2. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i konieczne były rzuty karne, które drużyna Zagłębia wygrała 4-2.
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - od 75. minuty w przegranym 1-4 meczu Pucharu Polski z Arką Gdynia. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 4-1 meczu Pucharu Polski z Pogonią Siedlce
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - nie grał w wygranym 4-2 meczu Pucharu Polski z Rodłem Kwidzyn. W regulaminowym czasie gry było 2-2.

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 65. minuty w wygranym 3-1 meczu z Eintrachtem Brunszwik. Ukarany żółtą kartką.