Jakub Rzeźniczak przedłużył kontrakt z Legią - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Nowy trzyletni kontrakt Rzeźniczaka

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. Umowa ze stołecznym klubem będzie obowiązywała do końca sezonu 2017/18, czyli przez najbliższe 3 lata. Poprzedni kontrakt wygasał wraz z końcem 2016 roku, ale Legia zdecydowała się zaoferować "Rzeźnikowi" nowy.

- Klub postanowił w pewnym stopniu wynagrodzić mnie za postawę, jaką prezentowałem na boisku i myślę też, że poza nim. Kontrakt, który wygasał za półtora roku, przedłużyliśmy o kolejne półtora. Mam nadzieję, że nie będą to moje ostatnie trzy lata w Legii. Jeśli forma sportowa na to pozwoli, chciałbym zostać tu do końca kariery - mówi Jakub Rzeźniczak.

- Myślę, że klub jest ze mnie zadowolony. Ja staram się ze swojej strony robić wszystko jak mogę najlepiej. Kiedy przychodziłem do Legii, nie wybiegałem daleko w przyszłość, ale cieszę się, że tak to się wszystko potoczyło, że jestem tu tak długo. Dotarłem do miejsca, w którym się znajduję, poprzez ciężką pracę. Zdarzały się chwile lepsze i gorsze, ale nigdy nie odpuszczałem i zawsze robiłem swoje - dodaje obrońca.

Jakub Rzeźniczak jest zawodnikiem z najdłuższym stażem w drużynie. Na Łazienkowską 3 trafił przed sezonem 2004/2005 z łódzkiego Widzewa. W Warszawie trzykrotnie został mistrzem Polski, pięć razy sięgnąć po Puchar Polski i raz wywalczył Superpuchar.

fot. Mateusz Kostrzewa / legia.com
Jakub Rzeźniczak i Bogusław Leśnodorski - fot. Mateusz Kostrzewa / legia.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.