Henning Berg - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Berg o losowaniu: Nasza grupa minimalnie trudniejsza

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W tym roku trafiliśmy inny kierunek w Europie niż ostatnio. Zagramy z bardzo dobrym Napoli, czeka nas pojedynek z mistrzem Danii FC Midtjylland, który wyeliminował Southampton, więc jest niespodzianką tych rozgrywek i nie mogą być słabi. Z kolei Club Brugge w ostatnim sezonie rozegrało podobną ilość meczów co my. Po fazie zasadniczej sezonu byli pierwsi, a skończyli na drugim miejscu - powiedział Henning Berg.
- Brugia odpadła w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Oglądałem mecz na Old Trafford, gdzie Belgowie grali bez kilku kontuzjowanych zawodników, więc nie pokazali pełni swoich możliwości - dodał trener.

- Ogólnie ta grupa jest bardzo interesująca. Zagramy z topowymi zespołami, które możemy pokonać. Czeka nas znowu dobra okazja by zyskać doświadczenie, podnieść poprzeczkę i rozwinąć swoje umiejętności. Myślę, że grupy Legii i Lecha są bardzo podobne. Napoli jest lepsze od Fiorentiny, a Basel i Club Brugge grają na podobnym poziomie. Z kolei Belenenses jest w zasięgu poznaniaków. Być może nasza grupa jest minimalnie trudniejsza - powiedział Berg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.