Młodzież: mecze sobotnie

W derbach rocznika 2000 po zaciętym meczu padł wynik 1-1; legioniści, mimo dużej ilości sytuacji bramkowych, w tym rzutu karnego, kończyli akcje na tyle niedokładnie, że nie zdołali wywalczyć trzech punktów. Lepiej poszło Młodym Wilkom 2003, którzy pokonali 1-0 Dolcan Ząbki. Ich rówieśnicy z CWKS zremisowali 0-0 z SF Warszawa, nie wykorzystując m.in. rzutu karnego. W meczu w Żyrardowie Legia 2004 wygrała 5-2. Gracze z rocznika 2006 przebrnęli przez fazę grupową turnieju w Suwałkach bez porażki.

Polonia 00 1-1 (0-0) Legia 00
0-1 47 min. Jakub Sinior (as. Bartosz Szulc)
1-1 60 min. Patryk Gałązka (po rzucie rożnym)

Strzały (celne) [20-80’]: Polonia 6 (5) – Legia 25 (17)
W 1. połowie rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Sinior. Od 70. minuty Legia grała w 10 po 2. żółtej kartce Kacpra Wełniaka

Legia: Białoruski – Kukułowicz, Gładysz, Cichocki, Szulc (65’ Kisły) – Neuman (18’ Dziuba Ż), Sinior, Ostrowski (48’ Praszelik), Kłos (62’ Mydlarz), Sitek (57’ Król) – Szwed (41’ Wełniak, 70’ŻCZ)
Trener: Tomasz Kycko

Dolcan Ząbki 03/4 0-1 (0-0) Legia 03