Jakub Arak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kurowski daje zwycięstwo, bramki Araka na wagę punktu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rozstrzelali się piłkarze wypożyczeni z Legii. Kamil Kurowski zdobył jednego gola w meczu i tym samym dał cenne zwycięstwo Olimpii Grudziądz w potyczce z GKS Katowice. Natomiast dwa trafienia Jakuba Araka podniosło Zagłębie Sosnowiec ze stanu 1-3 do remisu. Okazję do spotkania mieli Ernest Dzięcioł, Bartłomiej Kalinkowski oraz Łukasz Moneta. Powody do radości miał pierwszy z nich i jego Pogoń Siedlce.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - od 81. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Siedlce

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Strzelec dwóch bramek w 68. i 79. minucie spotkania na 3-2 oraz 3-3.
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - od 84. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wigrami Suwałki
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Bełchatów
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z GKS Katowice. Strzelec bramki w 37. minucie spotkania.