2015-10-21 młodzież, młode Wilki, Legia 06B AFK Legion Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: mecze środowe

Drużyna młodzików z rocznika 2004 wspomagana przez kilku młodszych kolegów straciła pierwsze punkty w sezonie, po golu straconym w ostatniej minucie meczu, który dał zespołowi Znicza remis 2-2. Legia 2005 zaprezentowała się nierówno - po niezłej grze przez większość I połowy, w końcówce meczu dała gościom zbyt dużo wolnego miejsca; mecz zakończył się wynikiem 6-4. Gracze Legii 2006B mogli się cieszyć z wysokiego zwycięstwa 12-1 nad AFK Legionem Warszawa.

Znicz Pruszków 04 2-2 Legia 04
0-1 22 min. Tomasz Walczak b.a.
1-1 45 min. Adrian Kazimierczak
1-2 58 min. Dominik Arkuszewski (as. Tomasz Walczak)
2-2 60 min. Daniel Wasilewski

Legia: Żółciński - Włoch, Paradowski, Sołdaj, Drabik, Piotrowski [05], Jakóbczyk, Kepal, Puciłowski [05] oraz: Szadkowski, Walczak [05], Rycaj, Arkuszewski

Legia 05 6-4 (5-1) KS Konstancin 05/6
0-1 10 min. Michał Kaczanowski
1-1 11 min. Jakub Szewczak (as. Martin Samsi)
2-1 20 min. Filip Borowski (as. Oskar Lachowicz)