Mateusz Wieteska - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Wieteski w zaległym meczu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na zapleczu Ekstraklasy nadrabiano zaległości. Zagłębie Sosnowiec zostało rozgromione 1-6 w Bydgoszczy grają od 8. minuty bez jednego zawodnika. W tym spotkaniu nie wystąpił wypożyczony z Legii Jakub Arak. Pełne zawody rozegrał za to Mateusz Wieteska, który trafił do siatki w potyczce z Miedzią Legnica. W 2. Bundeslidze Jakub Kosecki przebywał na murawie przez połowę.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 3-4 meczu z Miedzią Legnica
Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 3-4 meczu z Miedzią Legnica
Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 3-4 meczu z Miedzią Legnica. Strzelec bramki na 2-2 w 47. minucie spotkania.
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 1-6 meczu z Zawiszą Bydgoszcz

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 46. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z SpVgg Greuter Furth. Ukarany żółtą kartką.