Robert Bartczak i Bartłomiej Kalinkowski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Araka i Bartczaka to za mało. Kalinkowski trafia dla Wigier

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kiepską passę kontynuują gracze Zagłębia Sosnowiec. Tym razem ulegli Pogoni Siedlce. Na pocieszenie, do siatki trafiali dwaj wypożyczeni legioniści - Rafał Bartczak oraz Jakub Arak. Na listę strzelców wpisał się również Bartłomiej Kalinkowski, który zdobył bramkę kontaktową w potyczce Wigier ze Stomilem. Kolejny mecz "na zero z tyłu" zanotował Konrad Jałocha.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Jakub Arak - od 80. minuty w przegranym 2-3 meczu z Pogonią Siedlce. Strzelec bramki na 2-3 w 90. minucie spotkania.
Michał Bajdur - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Pogonią Siedlce
Robert Bartczak - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Pogonią Sielce. Strzelec bramki na 1-2 w 63. minucie spotkania.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z MKS Kluczbork
Mateusz Szwoch - do 86. minuty w wygranym 2-0 meczu z MKS Kluczbork. Ukarany żółtą kartką.

Wigry Suwałki
Bartłomiej Kalinkowski - do 75. minuty w zremisowanym 2-2 meczu ze Stomilem Olsztyn. Strzelec bramki na 1-2 w 14. minucie spotkania.
Miłosz Kozak – nie grał w zremisowanym 2-2 meczu ze Stomilem Olsztyn

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - do 75. minuty w przegranym 1-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) -nie grał w wygranym 3-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Cypr
Arkadiusz Piech (AEL Limassol) - przerwa na mecze reprezentacji. Najbliższy mecz zaplanowano na 3 kwietnia z Pafos.

Niemcy - 2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - przerwa na mecze reprezentacji. Najbliższy mecz zaplanowano 3 kwietnia z Kaiserslautern.