U-16: Uzbekistan 1-2 Polska. Gole legionistów

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W towarzyskim meczu rozegranym w Taszkiencie prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski do lat 16 wygrała 2-1 (0-1) z Uzbekistanem. Obie bramki zdobyli legioniści - Mateusz Praszelik i Bartłomiej Kukułowicz. Sebastian Walukiewicz rozegrał pełne spotkanie, Praszelik wszedł na boisko po przerwie, natomiast Kukułowicz dopiero w 82. minucie. Kacper Wełniak w 88. minucie z kolei został ukarany czerwoną kartką.

U-16: Uzbekistan 1-2 (1-0) Polska
12' Ibrohim Gʻanijonov - 74' (k) Mateusz Praszelik, 90' Bartłomiej Kukułowicz

Polska: 1. Bartosz Mrozek - 3. Marcin Grabowski, 4. Szymon Zalewski (82' 17. Marcel Stefaniak), 5. Kacper Laskoś, 6. Mateusz Skrzypczak (46' 10. Mateusz Praszelik), Tymoteusz Klupś (82' 19. Bartłomiej Kukułowicz), 8. Przemysław Bargiel, 9. Kacper Wełniak, 11. Michał Skóraś (46' 13. Kacper Tabiś), 15. Błażej Starzycki (64' 18. Hubert Sobol), 20. Sebastian Walukiewicz

czerwone kartki: Bahrom Soatov (20. minuta) - Kacper Wełniak (88. minuta)